SPORTA SPĒLES

Sporta spēles – personāla stratēģija un uzņēmuma kultūra.

Kāpēc nepieciešamas uzņēmumu sporta spēles?

Kolēģi ir kā otrā ģimene, bet kopā pavadītais laiks ir tikai darba atmosfērā. Lai iepazītu kolēģus un stiprinātu komandas garu ir nepieciešams mainīt vidi (ārpus komforta zonas) un ierastos darba uzdevumus – izaicinājums darīt kaut ko pirmo reizi, kur jāliek lietā radošums, atjautība un veiklība. Jūs iepazīsiet savus kolēģus citā gaismā un arī savstarpējā komandas komunikācija ikdienas darbā uzlabosies. Sporta spēlēm – scenārijam un aktivitātēm tiek izvirzīti stratēģiski personālvadības mērķi.

Pēdējo 3 gadu laikā vērojama tendence – uzņēmumu izvēle sporta spēļu formātam ir mainījusies. Ja agrāk sporta spēlēs bija tikai sports un tajās iekļāvās vairāk klasiskas sporta spēles (volejbols, futbols, klasiskas stafetes un individuālās disciplīnas), tad pēdējo gadu laikā uzņēmumi arvien vairāk izvēlas festivāla tipa sporta spēles – iekļaujot gan dažāda veida sporta aktivitātes, gan radošās darbnīcas un meistarklases, gan izzinošas un motivējošas lekcijas, un apmācības. Var teikt, ka šādi pasākumi palikuši “demokrātiskāki”.  Vēl viena tendence, kas novērota, pēdējos gados – uzņēmumi pāriet no sporta spēlēm nedēļas nogalēs kopā ar darbinieku ģimenēm, uz vienas dienas pasākumiem vai pasākumiem darba dienās tikai darbiniekiem. Uzņēmumi arvien vairāk apzinās sporta spēļu nozīmi kolektīva saliedēšanā, darbinieku motivācijā un kopīgu mērķu sasniegšanā kā vienotai komandai. Katras sporta spēles tiek izstrādātas īpaši konkrētajam uzņēmumam – atbilstošs saturs un komunikācija, kas ir svarīgas uzņēmumam darba devēja tēla veidošanā, personāla plānošanā un publiskā tēla veidošanā.

Iesakām ieklausīties savos darbiniekos un uzzināt viņu vēlmes kopīgajam pasākumam:

Šādā aptaujas iznākumā nevajadzētu balstīties tikai uz vairākumu – šādā gadījumā tikai viena trešdaļa darītu to kas patīk. Sporta spēles jāpielāgo un tajās jānodrošina, lai lielākā daļa (vēlams visi) kvalitatīvi pavada laiku.

Lai kādas aktivitātes izvēlētos dalībnieki, tās visas ir pielāgojamas, lai sasniegtu Jūsu mērķus izmantojot spēles elementus.

Nodrošinām visu nepieciešamo Jūsu uzņēmuma sporta spēļu rīkošanai – sākot ar pasākuma stratēģiju, piemērotas vietas atlasi, transportu, ēdināšanu, sportiskās daļas izstrādi un beidzot ar apbalvošanu un vakara noslēguma svinībām.

Sporta spēles pielāgosim īpaši Jūsu vēlmēm, uzņēmuma vērtībām, uzņēmuma kultūrai un kolektīvam.

Piedāvājam piešķirt sporta spēlēm īpašu noskaņu un jautrību ar dažādām pasākuma tematikām.

Mēs izstrādājam un realizējam inovatīvas sporta spēļu aktivitātes, kurās jāliek lietā veiklība, radošums un loģika.

Sporta spēļu plāns tiek izstrādāts, lai sasniegtu Jūsu organizācijas personālvadības mērķus un atbilstu Jūsu vērtībām.

Piesaki savu uzņēmumu:

Jautā speciālistam

Ilmārs Šukjurovs

+371 26659444


event@eventagency.lv

Mums uzticas:

  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra

Pakalpojumi

korporatīvie pasākumi, mārketings un PR, konferences un semināri, komandas saliedēšana

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!