Sporta spēles – komandas saliedēšana, veselība, izklaide un uzņēmuma kultūra.

 

Nodrošinām visu nepieciešamo Jūsu uzņēmuma sporta spēļu rīkošanai – sākot ar piemērotas vietas atlasi, transportu, ēdināšanu, sportiskās daļas izstrādi un beidzot ar apbalvošanu un vakara noslēguma svinībām.

Sporta spēles pielāgosim īpaši Jūsu vēlmēm, uzņēmuma vērtībām, uzņēmuma kultūrai un kolektīvam. Piedāvājam piešķirt sporta spēlēm īpašu noskaņu un jautrību ar dažādām pasākuma tematikām.

Mēs izstrādājam un realizējam inovatīvas sporta spēļu aktivitātes, kurās jāliek lietā veiklība, radošums un loģika.

Aktivitātes tiek izstrādātas lai maksimāli saliedētu Jūsu komandu un labi pavadītu laiku kopā ar kolēģiem.

Kā alternatīvas uzņēmuma vasaras pasākumiem piedāvājam arī īpaši izstrādātas un pielāgotas nometnes  Jūsu uzņēmumam – crossfit, veselīga dzīvesveida, personības izaugsmes un citas attīstības, izklaides un sporta nometnes.

JAUNUMS: Pašiem savs festivāls – mini festivāls Jūsu darbiniekiem, sadarbības partneriem vai klientiem. Festivāla ietvaros iespējams ietvert ne tikai pašmāju, bet arī ārzemju mūziķus, kā arī citas izklaides un atpūtas aktivitātes

KOMANDAS SALIEDĒŠANA

Kolektīvs no komandas atšķiras ar to, ka tas ir darbinieku kopums, kuri ne vienmēr darbojas vienā virzienā, bet komanda ir vienots veselums, kas darbojas vienā virzienā – uz uzņēmuma mērķiem.

Jautā speciālistam

Ilmārs Šukjurovs

+371 26659444


Pakalpojumi

korporatīvie pasākumi, sporta spēles, mārketings un PR, konferences un semināri, komandas saliedēšana

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!