Komandas saliedēšana

Kolektīva un komandas saliedēšanas pasākumu organizēšana

Kolektīvs no komandas atšķiras ar to, ka tas ir darbinieku kopums, kuri ne vienmēr darbojas vienā virzienā, bet komanda ir vienots veselums, kas darbojas vienā virzienā – uz uzņēmuma mērķiem.

EventAgency.lv nodrošina plašas komandas saliedēšanas iespējas sākot ar dažādām meistarklasēm līdz izkļūšanai no slīkstošas lidmašīnas vai ieslodzījuma.
Piedāvājam arī komandas saliedēšanas trenerus, dažādas iedvesmojošas un noderīgas lekcijas ar meistarklasēm, atbilstoši Jūsu nozarei.

Vairāk “Mēs” mazāk “Es”!

Komandas saliedēšana satuvina cilvēkus un iedrošina sadarboties komandā. Aizraujošas un jautras aktivitātes palīdz saskatīt cilvēkus citā gaismā. Tās ļauj iepazīt citas cilvēku šķautnes, kuras ikdienas darba ritmā paliek ēnā. Šādi personību atklājumi noderēs ikdienas darbam komandā.

Rezultāti!

Ar komandas saliedināšanās aktivitātēm, kas sastāv no jautriem, satuvinošiem, loģiskiem, kreatīviem un motivējošiem uzdevumiem, attīsta komandā komunikācijas spējas, plānošanu, problēmu un konfliktu risināšanu. Regulāra komandas saliedēšanas ieviešana sniegs ilgtermiņa rezultātus komandas attīstībā, veicinot cilvēcīgāku un draudzīgāku saikni starp komandas biedriem, kas rezultēsies ar dziļākām diskusijām, sapratni vienam par otru un komandas garu.

Iemesli kādēļ nepieciešams kolektīvu pārvērst par komandu:

1. Tuvāka sevis un citu iepazīšana, izprašana un apzināšanās.

Komandas biedru tuvāka iepazīšana un apzināšanās ir viens no labākajiem veidiem kā uzlabot produktivitāti. Draudzīgākās komandās valda labāks mikroklimats un ir augstāka komandas morāle krīzes situācijās, apzinoties sevi un komandas biedru spējas un lomu – problēmu risināšana ikdienā nesagādās liekas grūtības.

2. Uzlabot komandas sniegumu.

Saliedējot komandu, tās biedri labāk izprot viens otra stiprās puses, vajās puses, intereses un talantus. Šāda izpratne vienam par otru noder ikdienas darbā ar projektiem un ir ļoti svarīga uzņēmuma personāla ilgtermiņa attīstībai.

3. Motivācija gūstot panākumus.

Uzvaras ir jāsvin! Uzvaras ir jāatalgo, lai komandā radītu morālo atalgojumu par labi paveikto darbu. Uzvaras emocionāli uzlādē komandu un motivē tai gūt arvien jaunas uzvaras – tās pacels komandas darbu pavisam citā līmenī.

4. Sadarbība ceļā uz inovācijām un radošuma atraisīšana.

Cilvēki ir visradošākie un ar plašāko iztēli tad, kad apkārt ir biedri ar kuriem tie jūtas labi, ērti un brīvi. Mēs apzināmies, kā atļaujamies runāt tuvāko draugu lokā, bet kolektīvā bieži vien tā neuzdrīkstamies. Kad cilvēkam nav jādomā kā viņu kritizēs, vai ko citi padomās par kādu viņa spontāno ideju, radošuma durvis būs plati vaļā un idejas komandā nekad neapsīks.

Atklājiet plašo komandas saliedēšanas pasauli kopā ar mums!

Noskaties! Nozares raidījums “Pasākumu Industrija” studijā saruna par komandas saliedēšanu.

PASĀKUMU INDUSTRIJA #05 Komandas saliedēšana

Mums uzticas:

  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra
  • pasākumu aģentūra

Jautā speciālistam

Ilmārs Šukjurovs

+37126659444


event@eventagency.lv

Pakalpojumi

korporatīvie pasākumi, sporta spēles, mārketings un PR, konferences un semināri, komandas saliedēšana

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!