PASĀKUMU ORGANIZATORI

MŪSU KOMANDA

Ilmārs Šukjurovs

komandas vadītājs


Patīk iziet no komforta zonas un izmēģināt ko jaunu. Aizraušanās – jaunākās tehnoloģijas un psiholoģija.

Evija Ružāne

producente


Spēj redzēt visu “spēles laukumu”. Superspējas – ātra jaunā apgūšana.

Ieva Indrika

radošā direktore


Kultūra ir mana dzīve, tajā iesaistu visus sev pazīstamos cilvēkus. Patīk Parīzes šarms un atmosfēra.

Adrija Apine

projektu vadītāja


Kārtība un estētika katrā sīkumā.

Ieva Kramiņa

producente


Pozitīva un radoša.
Mīl piedzīvojumus un labi padarīta darba sajūtu.

Marisa Andževa

projektu vadītāja


Ar smaidu pa dzīvi!

Linda Makare

producente


Radošais ar loģisko vienā personā. Superspējas – ātra darbu izpilde. Aizraušanās – ceļošana.

Tu?

pasākumu producents


Ja Tev ir vismaz 2 gadu pieredze pasākumu organizēšanā un esi atvērts jauniem pārbaudījumiem, mēs labprāt izrunātu ar Tevi sadarbības iespējas! 🙂

Iedvesmot pasauli ar neaizmirstamiem notikumiem!

 

Mēs esam pilna servisa pasākumu aģentūra “EventAgency.lv”, Baltijas tirgū veiksmīgi darbojamies no 2010. gada. EventAgency.lv ir vienas pieturas pasākumu aģentūra uzņēmumiem. Mūsu pakalpojumu klāsts ir speciāli izstrādāts uzņēmumiem – nodrošinām nepieciešamos pakalpojumus mūsu klientiem, kas saistīti ar pasākumu organizēšanu. Uzņēmumiem gadā nepieciešama palīdzība dažādu pasākumu organizēšanā – korporatīvie pasākumi, sporta spēles, team-building, konferences, semināri, mārketinga un PR pasākumi: produktu prezentēšanas, atklāšanas, dažādi korporatīvās atbildības pasākumi – lielās talkas, labdarības akcijas un daudzi citi pasākumi. Jums nebūs jāmeklē katram pasākuma tipam visatbilstošākais uzņēmums. Mēs par visu parūpēsimies! Mēs strādājam, lai cilvēki atcerētos Jūsu pasākumus. Mūs izvēlās lielākie Latvijas un arī ārvalstu uzņēmumi, kuriem ir svarīga kvalitāte, inovācijas un uzticamība.

Mēs ticam, ka pasākumi ir nākotnes komunikācija! Kāpēc? Tāpēc, ka tikai pasākumā cilvēks ir klātesoš – “Šeit un tagad”, mēs varam cilvēku uzrunāt caur visām maņām. Un klātesamība ir efektīvākais veids, lai radītu labas emocijas un asociācijas ar Jūsu uzņēmumu, zīmolu vai produktu caur redzi, dzirdi, tausti, smaržu, garšu un intuīciju. Mēs pievienojam vērtību Jūsu pasākumiem ar mūsu idejām, inovācijām, tehniskajiem risinājumiem, personībām un pieredzi. Mēs esam 8 radošu cilvēku komanda, kuri veido vienu lielu kolektīvo inteliģenci un kolektīvo radošumu. Mēs esam ļoti dažādi un katram no mums ir dažādas stiprās puses, tās apvienojot, mēs radām unikālus risinājumus.