Atsauksmes

Atsauksmes par EventAgency.lv

Agnese Pētersone

Scandic Fusion


Liels paldies EventAgency.lv par Ziemas pasakas uzburšanu D.FAB telpās! Īpašs paldies projektu vadītajiem par aizrautību un rūpēm visas sadarbības garumā, lai pasākums būtu izdevies un "Scandic Fusion" komanda izbaudītu vakaru. Paldies par skaistām emocijām! 💯

Rūdolfs Lapčenoks

Coca-Cola HBC Latvija


Pirmkārt, vēlos teikt, ka rezultāts bija labāks kā tas bija plānots sākumā. Projekta laikā, mūsu uzņēmumā notika personāla un budžeta izmaiņas, kas ļoti sarežģīja visu plānošanu. "EventAgency.lv" ar to tika galā, un pielāgojās mūsu vajadzībām, lai saglabātu projekta kvalitāti un iekļautos laikā. Ļoti palīdzēja tas, ka pasākumā laikā uz vietas bija aģentūras komanda un profesionāli reaģēja uz faktoriem, kas novērsa neparedzētas situācijas. "Coca-Cola 24/7" konferenci apmeklēja uzņēmuma darbinieki no visām Baltijas valstīm un pasākuma dalībnieku atsauksmes bija ļoti labas. Īpaši patika vietas izvēle un vietas noformējums. Liels paldies "EventAgency.lv" komandai!

Raivis Kronbergs

Tieslietu ministrija


Tieslietu ministrija apliecina, ka "EventAgency.lv" 2018. gada nogalē veiksmīgi noorganizēja Tieslietu nozarei un visas Latvijas juristu saimei gadsimta notikumu par godu Latvijas valsts un ministrijas simtgades programmā ietverto pasākumu "Justīcijas Balle". Pasākumu apmeklēja vairāk kā 550 dalībnieku no visas Latvijas. Pasākuma programmas ideja, koncepts tika izstrādāts atbilstoši mūsu prasībām un vēlmēm, kā rezultātā visi balles apmeklētāji guva neaizmirstamus svētku mirkļus un "Justīcijas Balle" ir iekļauta jaunu tradīciju listē tieslietu nozarē. "EventAgency.lv" kolektīvs piedāvāja tehnoloģiski inovatīvus risinājumus, īstenoja vērienīgu balles atmosfēru un vizualizāciju Ķīpsalas hallē, kuru pat iedomāties nevarējām sportiskā, izstāžu vajadzībām būvētā ēkā. Tāpēc kompānijas kolektīvu un spējas vērtēju kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri, kas spēj radīt svētku sajūtu un ieguldīt savu darbu un iztēli, lai radītu pārsteigumiem bagātu, pozitīvām atmiņām pārsātinātus svētkus.

Inita Juhņēviča

IKVD


Izglītības kvalitātes valsts dienesta un Eiropas Savienības fondu darbības projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" vārdā vēlamies izteikt pateicību "EventAgency.lv" komandai par profesionalitāti un kvalitatīvi veikto darbu. "EventAgency.lv", ka sadarbības partneri, iepazinām izsludinātās publiskās cenu aptaujas rezultātā. No aģentūras saņēmām augstu darba kvalitāti un izpildījumu darbā, kas bija saistīts ar konferenču organizēšanu. Gan sagatavošanas posms, gan īstenošana radīja pārliecību ka "EventAgency.lv" komanda ir profesionāļi, kuri spēj atrast risinājumu visdažādākajām situācijām. Kā ļoti uzticamu vērtējam "EventAgnecy.lv" komandas iesaistīšanos arī dažādu alternatīvu meklēšanā un piedāvāšanā, kas attiecināma uz izmaiņām, kas radās konferenču plānošanas gaitā. Noteikti iesakām "EventAgency.lv" kā profesionāļu, uz augstiem standartiem balstītu kompāniju, kas var būt lielisks sabiedrotais dažādu pasākumu organizēšanā.

Mārtiņš Pavlovskis

ELKO Grupa


Vēlamies rekomendēt "EventAgency.lv" pasākumu aģentūru kā augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzēju un uzticamu sadarbības partneri. Sadarbību ar "EventAgency.lv" izvēlējāmies "ELKO MeetUp 2019" organizēšanas konkursa rezultātā. Esam priecīgi un gandarīti ar kopīgi sniegto rezultātu. ļoti novērtējam aģentūras profesionalitāti, komunikāciju, radošumu un risinājumu piedāvājumus. "EventAgency.lv" organizēja IT produktu un pakalpojumu izstādi, vairāku plūsmu semināriem un svinību daļu. Sarežģītās situācijās aģentūra pierādīja savu pieredzi un rada risinājumus, lai pasākums noritētu veiksmīgi bez būtiskām novirzēm, traucējumiem. Organizācijas augsto līmeni un mūsu veiksmīgo sadarbību arī novērtējuši pasākuma apmeklētāji no vairākām pasaules valstīm ar 4.84 no 5 ballēm. Noteikti iesakām "EventAgency.lv" kā lielisku un atbildīgu sadarbības partneri.

Ulo Adamson

Trigon Agri


EventAgency.lv komanda ir ļoti atsaucīga un profesionāla visos sadarbības posmos un perfekti noorganizēja mūsu vairāku dienu konferenci ar izcilu izklaides un kultūras saturu. Ar šādu pakalpojuma kvalitāti un profesionalitāti pasākums bija pilnībā izdevies. Komandas uzmanība pret pasākuma detaļām, profesionālisms, pieredze, un komunikācija organizējot un realizējot mūsu pasākumu bija nenovērtējama. Es ļoti iesaku EventAgency.lv pakalpojumus visiem, kuri vēlas neaizmirstamus pasākumus.

Marc Geernaert

MSI


Pasākuma organizēšana no EventAgency.lv puses bija "A"  līmenī! Ļoti augstu novērtēju nepārtrauktu komandas klātbūtni un vēlmi palīdzēt. Ātra, atvērta un skaidra komunikācija ar uzņēmumu visos ES konferences plānošanas un izpildes procesos. Mēs esam vairāk kā apmierināti par sadarbību ar EventAgency.lv. Mēs ieteiktu EventAgency.lv jebkurai starptautiskai organizācijai semināru un pasākumu organizēšanā.

Linda Reigase

DB Schenker


Esam pateicīgi EventAgency.lv par mums sarīkotajiem svētkiem. Viss bija profesionāli noorganizēts, kā arī piemeklēti risinājumi mūsu vēlmēm. Mūsu kolektīvs pavadīja lielisku un neaizmirstamu vakaru. Iesakām šo organizāciju visiem, kuri vēlas profesionālu un patīkamu sadarbību!

Liene Tomariņa

KNAUF


EventAgency.lv spēj piedāvāt radošu pieeju pasākuma satura izstrādē, telpu noformēšanā, mākslinieku piedāvājumā iekļaujoties paredzētajā budžetā. Rekomendēju EventAgency.lv kā kompāniju uz kuru var paļauties, un kā profesionāļus izklaides pasākumu organizēšanā.

Asnate Puntule

BTA


"AAS BTA Baltic Insurance Company kolektīva vārdā vēlos pateikties Eventagency  un personīgi Ievai Vilciņai par lielisku Ziemassvētku pasākumu. Gribētu uzsvērt īpašības, kuras iezīmējās mūsu sadarbības laikā - spēja iedziļināties un izprast pasūtītāja vēlmes un, balstoties uz savu lielo profesionālo pieredzi, realizēt tās lieliskā pasākumā! Ievas miers un atbildības sajūta, kā arī organizatoriskās spējas un  precizitāte ir apbrīnojami!"

Ieva Treija

STOKKER


"EventAgency.lv ir pierādījusi sevi kā profesionāla komanda, kas pievērš uzmanību katrai detaļai un izcili māk radīt vajadzīgo atmosfēru. Pasākumu organizācija notiek ļoti labā kvalitātē, visas neparedzētās situācijas vienmēr ir tikušas ļoti veiksmīgi atrisinātas. Komanda ar radošu pieeju pasākumu režijai un producēšanai. Mēs par to esam pārliecinājušies visos aģentūras organizētajos pasākumos."

korporatīvie pasākumi, sporta spēlesmārketings un PRkonferences un seminārikomandas saliedēšana

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!