Atsauksmes

Atsauksmes par EventAgency.lv

Ieva Treija

STOKKER


"EventAgency.lv ir pierādījusi sevi kā profesionāla komanda, kas pievērš uzmanību katrai detaļai un izcili māk radīt vajadzīgo atmosfēru. Pasākumu organizācija notiek ļoti labā kvalitātē, visas neparedzētās situācijas vienmēr ir tikušas ļoti veiksmīgi atrisinātas. Komanda ar radošu pieeju pasākumu režijai un producēšanai. Mēs par to esam pārliecinājušies visos aģentūras organizētajos pasākumos."

Asnate Puntule

BTA


"AAS BTA Baltic Insurance Company kolektīva vārdā vēlos pateikties Eventagency  un personīgi Ievai Vilciņai par lielisku Ziemassvētku pasākumu. Gribētu uzsvērt īpašības, kuras iezīmējās mūsu sadarbības laikā - spēja iedziļināties un izprast pasūtītāja vēlmes un, balstoties uz savu lielo profesionālo pieredzi, realizēt tās lieliskā pasākumā! Ievas miers un atbildības sajūta, kā arī organizatoriskās spējas un  precizitāte ir apbrīnojami!"

Liene Tomariņa

KNAUF


EventAgency.lv spēj piedāvāt radošu pieeju pasākuma satura izstrādē, telpu noformēšanā, mākslinieku piedāvājumā iekļaujoties paredzētajā budžetā. Rekomendēju EventAgency.lv kā kompāniju uz kuru var paļauties, un kā profesionāļus izklaides pasākumu organizēšanā.

Linda Reigase

DB Schenker


Esam pateicīgi EventAgency.lv par mums sarīkotajiem svētkiem. Viss bija profesionāli noorganizēts, kā arī piemeklēti risinājumi mūsu vēlmēm. Mūsu kolektīvs pavadīja lielisku un neaizmirstamu vakaru. Iesakām šo organizāciju visiem, kuri vēlas profesionālu un patīkamu sadarbību!

Marc Geernaert

MSI


Pasākuma organizēšana no EventAgency.lv puses bija "A"  līmenī! Ļoti augstu novērtēju nepārtrauktu komandas klātbūtni un vēlmi palīdzēt. Ātra, atvērta un skaidra komunikācija ar uzņēmumu visos ES konferences plānošanas un izpildes procesos. Mēs esam vairāk kā apmierināti par sadarbību ar EventAgency.lv. Mēs ieteiktu EventAgency.lv jebkurai starptautiskai organizācijai semināru un pasākumu organizēšanā.

Ulo Adamson

Trigon Agri


EventAgency.lv komanda ir ļoti atsaucīga un profesionāla visos sadarbības posmos un perfekti noorganizēja mūsu vairāku dienu konferenci ar izcilu izklaides un kultūras saturu. Ar šādu pakalpojuma kvalitāti un profesionalitāti pasākums bija pilnībā izdevies. Komandas uzmanība pret pasākuma detaļām, profesionālisms, pieredze, un komunikācija organizējot un realizējot mūsu pasākumu bija nenovērtējama. Es ļoti iesaku EventAgency.lv pakalpojumus visiem, kuri vēlas neaizmirstamus pasākumus.

Valda Ķipāne

Norvik Banka


Jau vairākkārtēji savu korporatīvo pasākumu rīkošanu esam uzticējuši tieši EventAgency.lv, jo zinām, ka uz viņu komandu vienmēr varam paļauties – būs padomāts gan par radošu un interesantu programmu, gan atbilstošām dekorācijām un patīkamiem pārsteigumiem pat organizatoriskajā procesā iesaistītajiem dalībniekiem.  EventAgency.lv viennozīmīgi ir sava darba profesionāļi!