Korporatīvie pasākumi:

Korporatīvo pasākumu organizēšana – no idejas līdz realizēšanai.

Mēs pievienojam vērtību Jūsu pasākumiem ar mūsu radošajām idejām, zināšanām un pieredzi pasākumu organizēšanā.

Mēs lepojamies ar drosmi radīt jaunus un elpu aizraujošus pasākumu konceptus, scenārijus, šovus, aktivitātes, un noformējumus. Mūsu izaugsmes pamatā ir nepārtrauktas inovācijas un redzesloka paplašināšana, apvienota ar augstām prasībām pret mūsu sadarbības partneriem un pašiem pret sevi.

Mūsu trumpis ir pasākuma noskaņas radīšana – tā ir kā māksla radīt īpašu auru, kuru mēs ar ilggadēju pieredzi esam izkopuši un garantējam to katrā mūsu organizētajā pasākumā.

Pasākuma noskaņu veido ne tikai norises vieta, audio un vizuālais noformējums, bet arī katra sīkākā detaļa, kurai apmeklētāji pievērš uzmanību. Savienojot šīs lietas mēs izveidojam šo īpašo auru, kas rada svētku sajūtu un pozitīvi uzlādē pasākuma apmeklētājus.

Spējam veiksmīgi pielāgoties Jūsu vēlmēm un atvēlētajam budžetam. Vai tas ir omulīgs vakars desmit cilvēku kompānijai, vai vērienīgs pasākums virs 1000 viesiem ar ārzemju mūziķiem un pasaules zvaigznēm.

Mūsu rūpīgi atlasītie un ilggadēji pārbaudītie sadarbības partneri un piegādātāji nodrošinās labāko iespējamo kvalitāti.

EventAgency.lv – Jūsu partneris korporatīvo pasākumu organizēšanā!

Jautā speciālistam

Ieva Indrika

+37126659444


event@eventagency.lv

Pakalpojumi

korporatīvie pasākumi, sporta spēles, mārketings un PR, konferences un semināri, komandas saliedēšana

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!