Online konferences

Konferences, semināri, sapulces, prezentācijas, apbalvošanas, svinīgi koncerti un uzrunas – online režīmā.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē un klientu pieprasījumu pēc jauniem risinājumiem, un pieejām, piedāvājam jaunu pakalpojumu – pasākumus bez klātienes apmeklētājiem. Mēs nodrošinām online video studijas iekārtojumu, visu nepieciešamo tehnisko infrastruktūru straumēšanai dažādās platformās, nepieciešamo personālu un nodrošinām visus higiēniskās aizsardzības pasākumus iesaistītajām personām.

Šī ir iespēja ne tikai vērot svarīgas uzņēmuma kopsapulces, uzrunas, apbalvošanas ceremonijas, prezentācijas un lielas konferences attālināti, bet arī interaktīvi iesaistīties tās norisē.

Konferences ir vieta kur sanāk kopā cilvēki, lai iegūtu jaunus kontaktus un uzzinātu aktuālāko informāciju kādā konkrētā nozarē vai jomā. Socializēšanās ir neatņemama konferenču sastāvdaļa, tomēr konferences saturs joprojām ir svarīgākais. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas konferences saturu bez problēmām var straumēt internetā un tādējādi nepalaist garām svarīgus nozares jaunumus. Lai konferencē neizpaliktu bez tīklošanas, “EventAgency.lv” piedāvā interaktīvus risinājumus līdzdarboties pasākumā, kā piemēram: ierakstīt video jautājumu konferences runātājiem, izmantot virtuālās sarakstes istabas, virtuālie aplausi, tiešsaistes balsošanas, viktorīnas un citus interaktīvus izklaidējošus un iesaistošus risinājumus.

Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums:
event@eventagency.lv
Tel: +371 26659444

Par radošumu un risinājumiem bez robežām parūpēsimies mēs – EventAgency.lv komanda!

  • Online konferences
  • Online semināri
  • Online prezentācijas
  • Online apbalvošanas
  • Online sapulces
  • Online ceremonijas

Online pasākumi – EventAgency.lv

Jautā speciālistam

Ilmārs Šukjurovs


Pakalpojumi

korporatīvie pasākumi, sporta spēles, mārketings un PR, komandas saliedēšana, online konferences un citi pasākumi

EventAgency.lv – pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra!